background image

הסרת שיער בלייזר מחירים

הערות חשובות למחירונים

 1. המחירונים מבוססים על סקר אותו ערכנו בין 5 מרפאות ומכוני הסרת שיער הפרוסים בכל הארץ.
 2. מחיר סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר זולה יותר ככל שמתרחקים מאזור המרכז (לא כולל רשתות ארציות).
 3. המחירון נקוב בשקלים, כאשר המחירים של סדרת הטיפולים כוללים מס ערך מוסף כחוק.
 4. המחירים חושבו לפי סדרה של 12 טיפולים, שזה לרוב מה שמציעים הרשתות והמכונים המובילים בענף השיער.
 5. קיימת אפשרות לשלם עבור טיפול הסרת שיער בודד (פר טיפול) מה שמייקר את המחיר הסופי עבור סדרת טיפולים בכ- 15%.
 6. המחירון שלפניכם נערך מבלי להתייחס למבצעים והנחות נקודתיות שתמצאו כאן ובעמודים נוספים של המכונים המובילים בישראל.
 7. המחירון שלפניכם נערך בחודש אפריל 2019 ומתעדכן אחת לתקופה של שישה חודשים.

 

מחירון ממוצע לנשים  
בית שחי 920
מפשעה קו ביקיני 910
מפשעה מלאה 1,200
מפשעה 960
רגליים כולל מפשעה 4,370
רגליים ללא מפשעה 4,350
לייזר חצי רגל 2,750
ישבן 1,850
חצי גב 1,260
ידיים 2,730
חצי יד 1,600
פנים 1,800
שפם 640
עורף 710
צוואר 710
סנטר 710
פטמות 710
פס בטן 1,100
פס טבור 620
גב כף היד 800
פאות 720
לייזר בכל הגוף 14,070

 

 

מחירון ממוצע גברים  
גבות 1,220
גב תחתון 2,250
גב מלא 3,250
גב + כתפיים 3,900
פאות 820
ישבן 1,870
עורף 910
בטן 2,700
חזה 2,960
ידיים מלא 5,565
אוזניים 710
עצמות הלחיים 920
אצבעות רגליים/ידיים 730
חזה+בטן 4,220
לייזר כל הגוף 14,250

 


עצות שימושיות בנושא מחירים

 • מבצעים והנחות - לא תמיד משלמים את המחיר המלא, לעיתים יש מבצע של חבר מביא חבר וכדומה, כדאי להתעניין מול המוקדנים שיתקשרו אליכם וגם אצל חברים.
 • נהגו בזהירות - על תתנו רק למחיר לקבוע עבורכם האם להתחיל ולטפל במקום בו הציעו לכם הצעת מחיר נמוכה משמעותית או נמוכה מהמתחרים - לעיתים מלכודת מחירים “מפילה” רבים וטובים מאיתנו, על נוכלויות בהם היו מעורבים מכוני הסרת שיער אנחנו שומעים חדשות לבקרים, די אם נזכיר את תוכניות הטלוויזיה שעסקו בשנים האחרונות בנושא בהם אמנון לוי, כולבוטק שירדה כבר מהמסך וגם עושות חשבון, היזהרו ממחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק, ייקחו את כספכם וייעלמו! ישנם מקרים רבים בהם זה קרה ואתם אינכם רוצים להיות הבאים. שווה לפעמים לשלם מעט יותר אבל לבחור במקום אמין ויציב שמאחוריו מספר שנות ניסיון, אין זה מבטיח ערובה לכספכם אולם ההסתברות ל”נפילה בפח” פוחתת משמעותית.
 • בצעו השוואת מחירים - השוואת מחירים ברשת האינטרנט כמעט תמיד משתלמת ותחסוך לכם כסף, שוב, לא לבחור תמיד בהצעה הזולה ביותר, הגיעו למכון (אנחנו מקשרים רק לרשתות מוכרות), התייעצו וקבלו החלטה לאחר שבדקתם במספר מקומות.
 • מגוון מכשירי לייזר בטיפול - מומלץ לוודא מול המכון איתו אתם עומדים לסגור תוכנית טיפול כי הוא מצויד במספר מכשירים להסרת שיער ואף רצוי במגוון טכנולוגיות בהן SHR לייזר ו- ipl (למרות שפחות מקובל היום להשתמש במכשירי קרן אור) שכן יתכנו מצבים בהם הטיפול בסוג מכשיר מסוים מפסיק להשפיע ושילוב בין מספר מכשירים הוא הפתרון המנצח הרי שמכון המצויד במגוון מכשירים שכזה, יוכל לתת טיפול אפקטיבי הרבה יותר מאחד שחסר בציוד שכזה.
 • לא “לסגור” מיד בתום הייעוץ - לאחר שהחלטתם היכן תעברו את הטיפול וקיבלתם הצעת מחיר, לעולם אל תסגרו במקום, היועצים כמובן ינסו להפעיל “לחץ מתון” אולם זה תפקידם, זכותכם המלאה להגיד “אני צריך לחשוב על זה ואתקשר בעוד מספר ימים” ממילא אם החלטתם להתחיל בטיפולים תאלצו להגיע למכון עוד הרבה פעמים ולכל הפחות לעשרה מפגשים, אז מדוע למהר? נניח כי החלטתם שזה המקום בו תבחרו לבצע טיפולי הסרת שיער וגם קיבלתם הצעת מחיר, לעולם אל תסכימו למחיר, דרשו לדבר עם אחראי, אל תתרשמו מזה שמדובר ברשת מכונים והמחירים אחידים, מי שמתמקח מרוויח. אם לא קיבלתם הנחה, התקשרו מספר ימים לאחר הייעוץ ונסו להשיג אותה בטלפון, תתפלאו עד כמה זה עובד מצוין!
 • על מה אתם משלמים - שימו לב היטב עבור מה אתם משלמים, ישנם מקומות אשר גובים כספים עבור סדרת טיפולים אולם אתכם אמור לעניין כמה זה עולה עבור טיפול אחד ובכלל העדיפות היום בישראל נוכח פשיטות הרגל הרבות והמצב הכלכלי הקשה היא לסגור “פר טיפול” - הווה אומר משלמים עבור כל טיפול אותו אנו מבצעים - זה יוצא מעט יותר מהמחיר שנחשב לפי סדרה (כ-15%) אולם אינכם כבולים למקום אחד ותמיד אפשר לבצע שינוי כיוון אם משהו לא נראה לנו שמתנהל כשורה (למשל השיער ממשיך לצמוח באותו קצב, יחס לא אדיב מצד מטפלים, קביעת תור וזמינות נמוכה וכדומה).
 • פריסת התשלום - בהנחה ובחרתם לשלם עבור סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר, רצוי לבצע זאת על ידי פריסת מספר שיקים ככל שניתן (חובה תמיד לכתוב על השיק “למוטב בלבד” וקרוס כאשר המשמעות היא שרק המכון לו מסרתם את השיק יוכל לפדות אותו ולא תאלצו להתמודד עם צד שלישי שעלול לדרוש מכם את פדיון השיק במצב של חדלות פירעון של מקבל השיק המקורי דהיינו המכון איתו סגרתם תוכנית טיפול) בהתאם לקצב הטיפולים או במספר רב של תשלומים בכרטיס אשראי, כך שאם המכון בו טופלתם בהסרת שיער פשט את הרגל או נעלם תוכלו לבטל את יתרת התשלומים וזאת בהנחה ולא קיבלתם את כל הטיפולים והתוצאות להן התחייב המכון בו טופלתם.
 • דרשו חשבונית והסכם חתום - דאגו תמיד לקבל חשבונית בגין הטיפול אותו רכשתם במדויק (הכוונה היא שירשם תאריך העסקה, כמה טיפולים רכשתם, שם בית העסק וכדומה), תעדו חשבונית וקבלה זו ליד ההסכם אותו ערכתם עם המכון ושימרו זאת היטב, לעולם אין לדעת מה צופן העתיד ומתי תזדקקו למסמכים הללו שכן טיפולי הסרת שיער בלייזר נפרשים על פני תקופה ארוכה יחסית ותמיד טוב שיהיה בידכם מסמך המאמת את הסיכום אותו השגתם מול המכון.
form top image
תודה על פנייתך! פרטיך נשלחו למערכת.