background image
חשוב לדעת

משך ההליך- תלוי בגודל אזור ההסרה
כמה טיפולים?- 8 - 12
כמה זה כואב?- סביל לחלוטין
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

הורדת שיער תתאים לנשים, גברים ובני נוער בעלי גוון עור בהיר או כהה עם שערות שחורות או חומות המעוניינים בעור חלק ונטול שיער

הסרת שיער סקרים

חשוב לדעת

משך ההליך- תלוי בגודל אזור ההסרה
כמה טיפולים?- 8 - 12
כמה זה כואב?- סביל לחלוטין
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

הורדת שיער תתאים לנשים, גברים ובני נוער בעלי גוון עור בהיר או כהה עם שערות שחורות או חומות המעוניינים בעור חלק ונטול שיער

סקרים מעניינים בנוגע להסרת שיער

סקרים ישנים שבוצעו וסקרים שפורסמו לאחרונה בדקו הרגלים של נשים וגברים בכל הנוגע להסרת שיער. באיזה אזורים מסירים שיער? מהי תדירות ההסרה, מה ההבדל בין נשים שמגיעות מאירופה לבין נשים מאסיה? כיצד מעדיפות הנשים את הגבר שלהן, חלק ומגולח או מזוקן ושעיר? מאיפה נשים חושבות שגברים צריכים להסיר שיער? לכמה טיפולים בממוצע נזדקק וגם האם המטופלים מרוצים מהתוצאות שהטיפול בלייזר השיג. על זאת ועוד בהמשך.


נשים אוהבות שיער אצל גברים?

מחקר שבוצע לאחרונה שהקיף 1,000 איש (500 נשים ו- 500 גברים) מגלה ששבע מתוך עשר נשים מעדיפות גבר מגולח, בעל שיער קצוץ והכי חשוב שהוא יהיה ״חלק משיער באזור הגב או הישבן״. לשאלה ״מדוע לעבור טיפולים להסרת שיער בלייזר?״ השיבו מרבית הנשאלים כי הם מעוניינים להיראות מושכים. ל- 60% מהנשאלים אין בעיה להסביר באופן גלוי שהם מסירים שיער מאזור מסוים בגוף לעומת 40% שנמנעים מלדבר על זה. 40% מהגברים שבסקר מצהירים שלא נתבקשו ע״י בני זוגם להסיר את השיער אך הם היו רוצים אותם ללא שיער בגוף. לשאלה ״מאיפה תרצי שבן זוגך יסיר שיער?״ ענו הנשים: אבר המין (22%) לאחר מכן אזור הגב (6%), חזה (4%), אזור הישבן (2%) וברגליים (2%). 77% מהנשים חושבות שגבר חלק הוא הרבה יותר סקסי מגבר שעיר. רק 1.5% מהנשים בסקר אמרו כי הן מעדיפות גברים עם הרבה שיער בכל הגוף.

עצרו רגע

אם נמאס לכם מה״קוצים״ שמשאיר גילוח ומכאב המריטה בשעווה, ישנן שתי טכניקות יעילות להסרת שיער - לייזר ואינפרא אדום. חשוב שתבחרו מכון המבצע טיפול בסוגי מכשירים שונים, בכדי להבטיח את הצלחת הטיפול בשערות שלכם. הרשמו כאן לקבלת ייעוץ ממכונים מובחרים.

עצרו רגע

אם נמאס לכם מה״קוצים״ שמשאיר גילוח ומכאב המריטה בשעווה, ישנן שתי טכניקות יעילות להסרת שיער - לייזר ואינפרא אדום. חשוב שתבחרו מכון המבצע טיפול בסוגי מכשירים שונים, בכדי להבטיח את הצלחת הטיפול בשערות שלכם. הרשמו כאן לקבלת ייעוץ ממכונים מובחרים.


גם גברים מסירים!

על פי סקר שנערך בישראל, נמצא כי 26% מהגברים ניסו לפחות פעם אחת להסיר או לגלח שיער מאזור מסוים בגוף, ומצד שני 34% לא עשו כן. מבין הגברים שהסירו שיער, אזורי ההסרה הבולטים הם: הערווה 33.6% אזור החזה 28.1% ואזור בית השחי 27.1%. אם בישראל רק 26% מהגברים ניסו להסיר שיער הרי שבספרד 66%, באנגליה 45% ובצפון אמריקה 44% מהגברים הורידו שיערות. בגרמניה האזור שממנו מסירים הכי הרבה הוא בית השחי ואילו האיטלקים מסירים שיער מרוב חלקי הגוף. בשנים האחרונות חל גידול משמעותי (יותר מפי 2!) במספר הגברים שמורידים שיער וזאת בגלל כניסת מכשירי הלייזר לענף, יותר ויותר גברים בוחרים להסיר שיער במכונים הגדולים בישראל.


מספר טיפולים ממוצע ואפקטיביות הטיפול

במחקרים נוספים שנעשו ע״י המכון לרפואה אקדמאית עבור קונגרסים רפואיים בין לאומיים, התברר כי רוב הנשים שמסירות שיער עושות זאת בעיקר באזור המפשעה, בית השחי, רגליים ופנים, ובאותו הקשר, רוב הגברים שמסירים שיער עושים זאת בעיקר באזור הגב, זקן ובין הגבות. מספר הטיפולים הממוצע הוא 6 עד 8 והאזורים שמגיבים בצורה הטובה ביותר לטיפול הם: בית השחי, המפשעה והרגליים שבהם ה״טיהור״ שמושג מגיע לכ- 85% ב- 3 עד 4 טיפולי לייזר! אחוז ההצלחה הגבוהה נובע עקב צפיפות שיער מסויימת ובתנאים פיזיולוגיים רגילים כאשר המטופלות לרוב אינן מייצרות שיער חדש. אצל גברים, האזורים המרדניים ביותר הם אזור הגב והזקן, וזאת בגלל המשתית המיוחדת של הזקיק באזור וכתוצאה מהשפעת ההורמונים. אזורים אלו משופעים בשיער ולכן במקרים כאלו מספר הטיפולים עשוי להיות כפול!

הסרת שיער סקרים


אפקטיביות הטיפול משתנה לטובה החל משנות האלפיים

נמצא כי אצל 76% מהמטופלים שטופלו במשך השנים החל משנת 2000, כ- 95% מהם השיגו הסרה קבועה של צפיפות הזקיק כאשר קודם לכן הגיעו לאותה התוצאה רק בכ- 50% מהמקרים שטופלו. בשאר המטופלים (24%), התוצאה שנצפתה היתה הצלחה של עד 80% (הסרה קבועה), שמצריכה 4 עד 6 טיפולי לייזר נוספים כדי להגיע לתוצאה הרצויה. הסיבות להבדלים בין המטופלים נובעות בגלל: רגישות העור, רמת הסבילות לאור הלייזר, לסוג המלנין בשיער ובעור, לעומק השערה ובמין המטופל.

מכל מקום, רמת שביעות הכללית מהסרת השיער בלייזר היא עצומה! כ- 95% נשים וגברים כאחד מרוצים מהתוצאה. המחקרים האחרונים אף הפריכו ״תאוריות מוצקות״ שהשתרשו עמוק במשך השנים, בניגוד למה שנתפס עד כה, הניסיון מראה שאפשר להרוס שיער גם בשלב המנוחה (טלוגן) וזאת כאשר משתמשים ברמות אנרגיה גבוהות (רמות כאלו יש רק במכשירים החדישים להסרת שיער בלייזר והן מגיעות עד לפי שלוש מכמות האנרגיה שמפיק מכשיר ״ישן״) המאפשרות הסרת שיער טובה יותר מכפי שהיה בעבר.


80 אחוז מהנשים מסירות שיער ברגליים!

נמצא כי 80% מהנשים האירופאיות מסירות את השיער ברגליים (בכל אחת מהשיטות הידועות בהן גילוח, מריטה באמצעות מכשירים, משחות, קרמים ועוד). 90% מהן מסירות בתדירות של לפחות פעם אחת בחודש! כמו כן 80% מהנשים מסירות את שיער הערווה בצורה חלקית כאשר 11% מהן ״מורידות הכל״. עוד התברר כי 75% מהנשים מסירות שיער בבית השחי ו- 73% מסירות שיער בקו ביקיני. נשים ממוצא אסייתי נוטות יותר להסיר את השיער באזור הידיים, פנים וזרועות ופחות באזורים: רגליים, בית השחי ושיער ערווה.

pointer arrow

רוצה גוף חלק? החיפוש שלך נגמר כאן!