background image
חשוב לדעת

משך ההליך- תלוי בגודל אזור ההסרה
כמה טיפולים? 5 - 10
כמה זה כואב? אין כאבים בכלל
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

וקטוס לייזר מתאים לכל סוגי העור כולל עור שזוף!

וקטוס לייזר

חשוב לדעת

משך ההליך- תלוי בגודל אזור ההסרה
כמה טיפולים? 5 - 10
כמה זה כואב? אין כאבים בכלל
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

וקטוס לייזר מתאים לכל סוגי העור כולל עור שזוף!

וקטוס לייזר מבית פלומר הוא מכשיר חדשני מהמתקדמים ביותר בעולם להסרת שיער. באמצעות ה- VECTUS ניתן להסיר שיער בצורה מהירה ויעילה בייחוד באזורים גדולים בגוף. הוקטוס מתאים את עצמו לכל סוגי העור ולכל גווני השיער עם נוחות מרבית במשך הטיפול הן למטופל והן למפעיל כל זאת ללא תופעות לוואי מיוחדות.

מכשיר הלייזר מצויד בידית הפעלה גדולה במיוחד המשגרת קרני לייזר בשיטת המיקרו-קולון המתאימה במיוחד לאזורי גוף גדולים כמו גב ורגליים ושהופכת את פעולת הסרת השיער לקלה ומהירה.

הוקטוס לייזר מצויד גם במערכת צינון מתקדמת שמגינה על העור מפני כוויות חום וכאבים במהלך הטיפול ובו בזמן מופעלת מערכת ייחודית למחזור פוטונים (שימוש באנרגיה ממוחזרת להעצמת הפולס) שמקלה על קרישת הזקיקים בשיער עבות ובכך מייתרת את הצורך להקרין מספר פעמים על אותו האזור.

ההמלצה שלנו

מעוניינים להסיר שיער? רוצים להיות חלקים אבל לא יודעים איפה להתחיל? קיבצנו עבורכם את ארבעת המכונים המובילים בישראל להסרת שיער באזור מגוריכם המצויידים במיטב המכשור והצוותים המקצועיים ביותר, הרשמו לייעוץ וקבלו הצעות מחיר עכשיו, חסכו בזמן ובהרבה כסף ע״י השוואת מחירים חכמה.

ההמלצה שלנו

מעוניינים להסיר שיער? רוצים להיות חלקים אבל לא יודעים איפה להתחיל? קיבצנו עבורכם את ארבעת המכונים המובילים בישראל להסרת שיער באזור מגוריכם המצויידים במיטב המכשור והצוותים המקצועיים ביותר, הרשמו לייעוץ וקבלו הצעות מחיר עכשיו, חסכו בזמן ובהרבה כסף ע״י השוואת מחירים חכמה.


כיצד פועל הוקטוס לייזר?

שיטת הטיפול של הוקטוס היא דיודת לייזר. שיטה ידועה ומוכחת מזה שנים. מכשיר הוקטוס מייצר אורך גל של 808 ננומטר הנחשב ליעיל במיוחד לקטילת המלנוציטים בזקיקי השיער וזאת מבלי לפגוע ברקמות הסמוכות. אור הלייזר נקלט על ידי גוף השערה והזקיק במלנין, ונהפך לחום, מה שמעלה את הטמפרטורה בזקיק השיער.

הטמפרטורה הגבוהה פוגעת בצורה בלתי הפיכה במבנה זקיק השיער כך שבהמשך הוא ייעלם (לאחר תהליך פיזיולוגי טבעי של הגוף) ובכך משיגים את מטרת הטיפול דהיינו - הסרת השיער מהגוף לצמיתות (באופן תאורטי). תודות למערכת צינון מתקדמת והיכולת שלה לשמור על טמפרטורת העור ב- 5 מעלות צלזיוס, לא מרגישים כאב ואין חשש מכוויות.

במקרים מועטים, מתקיימת צמיחה מחודשת בשיער עקב התעוררות זקיקים רדומים שלא ניזוקו בטיפול ולכן נאסר על ידי משרד הבריאות להשתמש במונח לצמיתות. בכל אופן גם אם צומח שיער הרי שהוא פלומתי ולא משמעותי ובאמצעות מספר טיפולי תחזוקה ניתן להרחיקו לשנים רבות.


השימוש בסקינטל

בוקטוס לייזר יש מערכת אקסקלוסיבית מיוחדת הנקראת סקינטל (Skintel) שיכולה ״לקרוא״ את כמות המלנין בעור באזור המטופל בכל רגע נתון והיא היחידה שמאושרת על ידי ה- FDA האמריקאי למדידת הפיגמנטציה בעור. הסקינטל מאפשר לבצע טיפולים בטיחותיים שמותאמים אישית למטופל כולל על מטופלים בעלי עור שזוף! המערכת מאפשרת לקבוע את הצבע, העובי וצפיפות השיער מה שמקל על ההתאמה האישית של הטיפול למטופל.

וקטוס לייזר


ידיות ההפעלה

למערכת הוקטוס יש שתי ידיות באמצעותן מבצעים הסרת שיער, האחת בעלת ראש קטן (שטח החתך שבה במגע עם העור הוא קטן) שמתאימה לאזורים כגון שפם, וידית טיפול בעלת ״ראש גדול״ שמתאימה לאזורים גדולים כמו גב ורגליים. תודות לנקודת המרכוז בידית הגדולה אשר מכסה שטח גדול, משך הטיפול הכולל ברגליים למשל הוא עד חצי שעה! הסרת שיער בגב אורכת לא יותר מ - 20 דקות ובהשוואה למכשירי לייזר אחרים מדובר בקיצור משמעותי של זמן הטיפול בכ- יותר מ 50%.


השוני בין וקטוס לייזר למערכות הסרת שיער אחרות?

השוני בין וקטוס לעומת מערכות לייזר אחרות להסרת שיער הוא משמעותי למספר הטיפולים שלהם תזדקקו עד לקבלת המראה החלק. מאחר והלייזר קוטל ביעילות מירבית את זקיקי השיער, אין צורך במספר טיפולים גדול בשונה ממערכות לייזר נחותות בהרבה שקיימות בשוק (בעיקר אצל קוסמטיקאיות). הטיפול בוקטוס הוא בטוח יותר, ללא כאבים, אינו מצריך אלחוש, אינו דורש החלמה ואף אינו מלווה בתופעות לוואי חמורות. וקטוס לייזר מתאים לכל גוון עור והוא אפקטיבי בכל עונות השנה (גם בקיץ) כאשר תוצאות הטיפול הן מצוינות ונשמרות ולטווח ארוך.


אפיונים של וקטוס לייזר להסרת שיער

אורך גל לייזר קצר של 808 ננומטר הוא הטוב ביותר שנספג על ידי המלנין, ניתן לשיגור לאזורים השונים ומגיע לעומק זקיק השערה כדי להעלים כל סוג שיער ביעילות.

מערכת דיודת לייזר וקטוס משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר החודרת לעומק יותר מכל שיטת טיפול אחרת ולכן העור ״סופג״ הרבה פחות לייזר וגם אין חשש לפיגמנטציה. באמצעות מערכת הצינון המיוחדת (השומרת שהטמפרטורה על העור בזמן הטיפול תהיה בין 0 ל- 5 מעלות צלזיוס) המטפל יכול לכוון את עוצמת הלייזר לטמפרטורה גבוהה במיוחד לקטילה טוטלית של זקיק השיער וזאת מבלי לפגוע בעור.

בידית ההפעלה קיים משולש בנקודת המיקוד (השטח ממנו משוגרים קרני הלייזר) שמכסה שטח גדול, בסיס המשולש באורך 20 מ״מ והצלעות באורך 12 מ״מ כל אחת, מאיצים את התהליך ומאפשרים יעילות מרבית ומהירות גבוהה בביצוע הטיפול באזורים רחבים בגלל שנקודת האור הגדולה והמשולשת מונעת את הצורך לחזור מספר פעמים על מקומות כפי שנעשה באופן רגיל עם נקודת הקרנה עגולה.

מפעיל מנוסה יכול להשתמש בתדירות של 10 הרץ במצב נייד שהוא מניע את ידית ההפעלה ולהאיץ בצורה משמעותית את התהליך.


אודות מחבר ומתרגם המאמר

המידע שמובא לפניכם במאמר ״וקטוס לייזר״, תורגם מסקירה שנכתבה ע״י ד״ר וינצ׳נזו ג׳יאנלי, דרמטולוג (רופא עור) שעוסק בענף הסרת השיער - חבר באיגוד הדרמטולוגים האמריקאי. הסקירה נערכה והותאמה לשפה העברית ע״י אורי לנדסברג - מנכ״ל ובעלים בעברו (משנת 2006) של מרכזים רפואיים בתחום הרפואה האסתטית והסרת שיער. במרכזים הרפואיים תחת ניהולו הועסקו רופאים ומטפלים שביצעו טיפולים להסרת שיער במגוון שיטות ובעיקר הסרת שיער בלייזר. מתוקף עבודתו, אורי מכיר כל אספקט בענף השיער, כולל הכרת מיכשור וטכנולוגיות להסרת שיער בהן הסרת שיער בלייזר, shr, קרן אור, אינפרה אדום ואפילציה (אלקטרוליזה).

הבהרה חשובה - כל האמור במאמר זה הוא בכפוף לתנאי השימוש בפורטל. תאריך עדכון אחרון: 09/01/2023

pointer arrow

רוצה גוף חלק? החיפוש שלך נגמר כאן!