background image
חשוב לדעת

משך ההליך- תלוי בגודל אזור ההסרה
כמה טיפולים?- 8 - 12
כמה זה כואב?- אין כאבים בכלל
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

סופרנו לייזר מתאים לכל סוגי העור כולל עור שזוף!

לייזר סופרנו

חשוב לדעת

משך ההליך- תלוי בגודל אזור ההסרה
כמה טיפולים?- 8 - 12
כמה זה כואב?- אין כאבים בכלל
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

סופרנו לייזר מתאים לכל סוגי העור כולל עור שזוף!

העוסקים בתחום הסרת שיער בלייזר יכולים להעיד על לייזר סופרנו (Soprano) כעל מכשיר מעולה המספק תוצאות קליניות טובות ביותר עם רמת סיכון מינימאלית של תופעות לוואי, ועם נוחות למטופל. הטיפול להסרת השיער הוא גם מהיר בגלל כיסוי של שטח נרחב ומהירות מדהימה של שיעור מחזור הפעימות בתדירות גבוהה מאוד.

המכשיר מייצג את תקן הזהב של 810 ננומטר של טכנולוגית דיודה להסרת שיער, הסופרנו מייצר גלי המשך של 600 וואט המבטיחים פיזור שווה של אנרגיה לאורך כל הגל.

האחידות בשיגור האנרגיה מובילה לתוצאות קליניות טובות יותר, לנוחות במהלך הטיפול (הן למטפל וכמובן למטופל) ולפגיעה מינימאלית בעור, אם בכלל. הסופרנו לייזר ניתן לשימוש בביטחה בכל סוגי העור כולל עור שזוף.

ההמלצה שלנו

מעוניינים להסיר שיער? רוצים להיות חלקים אבל לא יודעים איפה להתחיל? קיבצנו עבורכם את ארבעת המכונים המובילים בישראל להסרת שיער באזור מגוריכם המצויידים במיטב המכשור והצוותים המקצועיים ביותר, הרשמו לייעוץ וקבלו הצעות מחיר עכשיו, חסכו בזמן ובהרבה כסף ע״י השוואת מחירים חכמה.

ההמלצה שלנו

מעוניינים להסיר שיער? רוצים להיות חלקים אבל לא יודעים איפה להתחיל? קיבצנו עבורכם את ארבעת המכונים המובילים בישראל להסרת שיער באזור מגוריכם המצויידים במיטב המכשור והצוותים המקצועיים ביותר, הרשמו לייעוץ וקבלו הצעות מחיר עכשיו, חסכו בזמן ובהרבה כסף ע״י השוואת מחירים חכמה.


מערכת לייזר סופרנו ותוכניות הטיפול

6 סוגי תוכניות, אחת לכל סוג של עור ע”פ סולם פיצפטריק כפי שאבחנו אתכם לפני תחילת הטיפול בפגישת הייעוץ, פעימות המתחילות מטווח של 10 עד ms 1,350 בשטח הקרנה של 10X12 מ”מ. שטח ההקרנה המשולש נע על העור בקלות ומכסה את האזור ממנו מורידים שיער בצורה יעילה.

לייזר סופרנו יכול לשגר עוצמה של עד 73 ג’אול על שטח של סמ”ר, ולכן אפשר לטפל בשטח רחב כמו הגב תוך זמן קצר של עד 15 דקות. לייזר סופרנו מעוצב בצורה נאה וקלה לשימוש. הסרת שיער בלייזר סופרנו מספקת חדירות מהירה ביותר עם השטף הגבוה ביותר (120 ג’אול לסמ”ר) שקיים בשוק.

קיימים מגוון מכשירים של לייזר סופרנו כאשר לאחרונה נכנס לשימוש אחד הדגמים היותר מוצלחים מבין שלל מכשירי הסופרנו הנפוצים בשוק בשם סופרנו אייס פלטינום המיוצר ע״י חברת אלמה לייזר המשלב בתוכו שלושה אורכי גל (755, 810 ו- 1064). באמצעות סופרנו פלטינום ניתן לטפל בצורה יעילה בגווני עור שעד כה נחשבו לבעיתיים (גוון עור כהה) ובכל סוגי השערות כולל שיער פלומתי ודק ביעילות ובמהירות וזאת כמובן ללא כאבים וסבל מיותר.


המבנה הייחודי של לייזר סופרנו

מבנה ייחודי של פעימה מאחדת שתי פעימות יחדיו. אחת היא לחימום מוקדם שבאה ליידי ביטוי בפולס ארוך שמחמם בביטחון את הרקמות, והשני בפולס קצר שהורס ביעילות את זקיק השיער ומערכת הורידים הסביבתית. שילוב של שתי הפעימות יחד נותן תוצאה סופית טובה יותר. הסופרנו גם מספק קירור כפול לשימור פני העור ומשלב מתאם של אוויר קר עם אוויר מגע. השימוש בשתי טכנולוגיות הצינון מגבירות את שטף הטיפול על כל סוג עור ומונעות כאב וסבל מיותר מהמטופל.

לא רק אוויר המגע נוגע על פני העור אלא גם אוויר קר פוגע בעור לפני שיגור פעימת הלייזר לצינון נוסף של המקום. הרגשת האוויר שנושב מסיחה את המטופל מכל דבר שגורם לאי נוחות במשך התהליך. הסופרנו מתוכנן כך שהאוויר ממוקם במצב מושלם, זרם האוויר הקר נושב מיד לפני שמזיזים את ידית ההפעלה אל אזורי הטיפול השונים. פרט לטיפול הסרת שיער בלייזר ניתן לבצע באמצעות סופרנו גם הסרת שיער בשיטת shr, טיפול זה מתבצע ע״י מכשיר Soprano XL לייזר.

לייזר סופרנו


הסרת שיער בלייזר סופרנו - תוצאות, טיפולים ותופעות לוואי

בגלל המבנה הייחודי של לייזר סופרנו יש הרבה פחות תופעות לוואי כמו היפר-פיגמנטציה, וגם, כמעט כל מי שעבר הסרת שיער בלייזר סופרנו יצא מרוצה כמעט בכל המקרים. לאחר 7 טיפולים רוב המטופלים מגיעים למיצוי של 90% עד 95% מהתוצאה המצופה. לפנים הטיפול המיועד הוא כל ארבע שבועות, קו ביקיני כל 6 שבועות ולרגליים תחתונות אחת לחודשיים. טיפול גב יכול להסתיים לאחר 45 דקות בו בזמן שבמערכות לייזר אחרות הטיפול נמשך בין 75 דקות ל- 90 דקות.

את הסופרנו ניתן להניח ישירות על העור כאשר מכשירים אחרים משתמשים במרווח. הגל המתמשך של דיודת הלייזר מגדיל את הבטיחות בשימוש במכשיר וגם היעלות של הטיפול טובה יותר בגלל שניתן לשגר אנרגיה (ג’אול) בנוחות, ניתן גם לווסת את רוחב הפעימה כדי לקצר את הגל כאשר רוצים לטפל בשערות דקות וקלות בצורה טובה יותר. אין ספק שגל מתמשך היא הטכנולוגיה החדשה ביותר בהסרת שיער בלייזר דיודה.


אודות מחבר ומתרגם המאמר

המידע שמובא לפניכם במאמר ״סופרנו״, תורגם מסקירה שנכתבה ע״י ד״ר יולנדה הולמס, דרמטולוגית (רופאת עור) שעוסקת בענף הסרת השיער - חברה באיגוד הדרמטולוגים האמריקאי. הסקירה נערכה והותאמה לשפה העברית ע״י אורי לנדסברג - מנכ״ל ובעלים בעברו (משנת 2006) של מרכזים רפואיים בתחום הרפואה האסתטית והסרת שיער. במרכזים הרפואיים תחת ניהולו הועסקו רופאים ומטפלים שביצעו טיפולים להסרת שיער במגוון שיטות ובעיקר הסרת שיער בלייזר. מתוקף עבודתו, אורי מכיר כל אספקט בענף השיער, כולל הכרת מיכשור וטכנולוגיות להסרת שיער בהן הסרת שיער בלייזר, shr, קרן אור, אינפרה אדום ואפילציה (אלקטרוליזה).

הבהרה חשובה - כל האמור במאמר זה הוא בכפוף לתנאי השימוש בפורטל. תאריך עדכון אחרון: 09/01/2023

pointer arrow

רוצה גוף חלק? החיפוש שלך נגמר כאן!